interior design

Cтудія

Вітаю Вас, відвідувачів цього сайту! Мене звати Максимчук Олена, я засновник і керівник дизайн-студії «We-Art» . Студії, в якій народжується Ваш інтер'єр, побажання набувають графічних форм, а 15 років досвіду і технічні можливості утілюють його в життя.

Колектив

Наш колектив працює як один організм, ми говоримо що любимо то що робимо, а наше портфоліо про те - що робимо це професійно.

Про нас

І я займаюсь справою свого життя. Для мене це більше ніж робота, адже Ви довіряєте нам свій життєвий простір, свій комфорт і свої мрії. Ми можемо запропонувати Вам якісний проект і супровід. Не маємо обмежень що до стилістики в роботі, бо наш колектив є кваліфікованим і збалансованим, готовий вирішувати різноманітні задач. Перевагою є і реалізацію «під ключ», можливість надати усі ремонтно-оздоблювальні послуги високої якості. Усі наші підрядники і будівельники перевірені роками співпраці і Вашими відгуками. А найприємніше це те, що вже 15 років ми працюємо без реклами, і більша частина наших замовлень -це рекомендація від наших попередніх замовників.

Ми працюємо по Україні і далеко за її межами

Кількість виконаних проектів по всій Європі

To the top